5.Sınıf Matematik Dersi Eylül Ayı Telafi Programı

 5.Sınıf Matematik Dersi Eylül Ayı Telafi Programı

Kovid 19 sebebiyle mart ayının ortasında okulların tatil edilmesinden sonra Haziran ayında açılması beklenen okullar için Ağustos 31’de telafi programıyla okulların başlayacağı resmen duyruldu.

Okulların açılacağı tarihin netleşmesinin ardından okullarda telafi programları hazırlıkları başladı. Bizler de ortaokuldokuman.com olarak öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde EBA TV ve canlı derslerle aldıkları konulardan 6.sınıfta en çok lazım olacak diğerlerine göre daha önemli konuları dikkate alarak telafi programı hazırlamaya karar verdik. 16 Mart itibariyle 5.sınıflara yüz yüze verilemeyen kazanımlar ve bu ara için genel rapor için tıklayınız.

Telafi programına eklediğimiz kazanımlar 5 saatten fazla sürebilir. Sınıf düzeyine göre kazanımları silebilir, programı esnetebilirsiniz. 5.Sınıf Matematik Dersi Eylül Ayı Telafi Programına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telafi programı çerçevesinde ekleyeceğimiz 5.Sınıf Eylül Ayı telafi Programı 3 haftalık hazırlanacak olup her haftaya ilişkin günük plan da eklenecektir. Öncelikli olarak öğrencilere bu 3 haftalık süreçte vereceğimiz konu kazanımları belirledikten sonra 5.Sınıf Eylül Ayı telafi Programı ile birlikte günlük planları da bu sayfamızda paylaşacağız.

2020-2021 Güncel Matematik Dersi yıllık Planları

2020-2021 Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Planları

2020-2021 Matematik Günlük Plan

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam değerlendirme 0

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın