6.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Destekleme Yetiştirme DYK Kurs Planı

 6.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Destekleme Yetiştirme DYK Kurs Planı

6.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Destekleme Yetiştirme DYK Kurs Planı – 2021 2022 eğitim öğretim yılı Fen Bilimleri dersi DYK 6.sınıflar için 29 Kasım itibariyle başlıyor. Fen Bilimleri DYK 2 saat, Fen Bilimleri DYK 3 Saat ve Fen Bilimleri DYK 4 saatlik kurs planları sitemizde. Fen Bilimleri DYK 2 saat, Fen Bilimleri DYK 3 Saat ve Fen Bilimleri DYK 4 saatlik kurs planlarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

FEN BİLİMLERİ YILLIK PLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ::::

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının (DYK), örgün eğitim müfredatı kapsamında Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmî internet sayfasında yayımlanan kurslara ait örnek ders planları çerçevesinde yürütülmesi gerekmektedir. Planı yayımlanmayan dersler için o derse giren öğretmen tarafından ders planı oluşturulmaktadır.

Kurs planları hazırlanırken resmi tatiller ile milli ve dini bayram tatillerine kurs konulmamalıdır. Kurslara ait iş takvimi çerçevesinde öğretmen tarafından düzenlenecek ders planları en geç kursların açıldığı haftanın son iş gününe kadar kurs merkezi müdürlüğünce (okul müdürlüklerince) onaylanmaktadır.

Aşağıda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmî internet sayfasında yayımlanan kurslara ait örnek ders planları baz alınarak hazırlanmış 6. sınıflara ait kurs planı yer almaktadır. Word ya da Pdf formatında indirip, kullanabilirsiniz.

6.Sınıf Fen BilimleriDersi Destekleme Yetiştirme DYK Kurs Planı İndir

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam değerlendirme 2

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın