8.Sınıf Matematik Sene Başı Seviye Belirleme Sınavı 2022-2023

 8.Sınıf Matematik Sene Başı Seviye Belirleme Sınavı 2022-2023

8.Sınıf Matematik Sene Başı Seviye Belirleme Sınavı– 8.sınıfa yeni geçmiş öğrencilerin 7.sınıf matematik konularından hangilerine hakim olduğunu görmek veya hangi konularda unutmanın meydana geldiğini yeterince akılda kalmadığını belirlemek ve 8.sınıfta da bu konuları işlemeden önce önceki yıl konularını ufak bir tekrarla hatırlatarak daha iyi öğrenmenin sağlanılması yapılacak seviye belirleme sınavlarıyla olmaktadır. 8.Sınıf Matematik Sene Başı Seviye Belirleme Sınavı konumuzda sizlere uygulayabileceğiniz ve 7.sınıf konularından hazırladığımız 20 soruluk test sınavını sunuyoruz. İnceleyip değiştirerek de kullanabilirsiniz.

Seviye belirleme sınavları ile eğitim öğretim yılına daha aktif başlayabilir ders sürecinin ciddi bir şekilde ilerleyeceğini de 8.sınıf öğrencilerine gösterebilirsiniz. Yapılacak sene başı veli toplantısında seviye tespit sınav sonuçlarını isteyen veli ile paylaşarak geçen yıl sonrası yaz tatilinde meydana gelen unutmanın veya öğrenmede kalıcılığın bilgisini velilere de vermiş olursunuz.

8.sınıfa yeni başlayan öğrencilerimizin bir alt sınıf matematik konularından hangilerine hakim olduğunu görmek istiyebilirsiniz. Bu öğrencilerin hangi konularda unutmanın meydana geldiğini yeterince akılda kalmadığını belirlemek ve 8.sınıfta da bu konuları işlemeden önce önceki yıl konularını ufak bir tekrarla hatırlatarak daha iyi öğrenmenin sağlanılması yapılacak seviye belirleme sınavlarıyla olmaktadır. 8.Sınıf Matematik Sene Başı Seviye Belirleme Sınavı konumuzda sizlere uygulayabileceğiniz ve 7.sınıf konularından hazırladığımız 20 soruluk test sınavını sunuyoruz. İnceleyip değiştirerek de kullanabilirsiniz.

PAYLAŞIM İZNİ : Sitemizdeki içerikleri farklı sitelerde, gurup veya sayfalarda paylaşamazsınız. İlgili bağlantıyı paylaşabilirsiniz ama dokumanı indirip farklı yerlerde paylaşmanıza iznim yoktur. İstediğiniz gibi değiştirerek okulda kullanabilirsiniz.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 3.7 / 5. Toplam değerlendirme 3

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın