Ekim Ayı Kurs Değerlendirme Sınavı

 Ekim Ayı Kurs Değerlendirme Sınavı

Destekleme ve yetiştirme kurslarında aylık olarak kurs değerlendirme sınavı ilk kez 2020-2021 eğitim öğretim yılı DYK kılavuzunda açıkça belirtildi. Yapılacak kurs değerlendirme sınavı ile birlikte eksikliği hissedilen konuların tekrarı yapılarak kazanımlara devam edilecek.

Ekim ayı kurs değerlendirme sınavı isteyen arkadaşlar için örnek olarak hazırladığımız DYK Ekim ayı kurs değerlendirme sınavlarını sizlerle paylaşıyoruz.

5.Sınıf

5.sınıf DYK Ekim ayı kurs değerlendirme sınavını aşağıdan indirebilirsiniz. 20 adet çoktan seçmeli sorudan oluşan sınavı arkalı önlü tek sayfada çoğaltarak kullanabilirsiniz.

6.SINIF

6.Sınıf Ekim ayı matematik dersi DYK sınavını aşağıdan indirebilirsiniz. Asal çarpanlar son konusunu da içeren DYK sınavı 20 çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır.

7.Sınıf

7.Sınıf tam sayılar ve tam sayılarlaişlemler, üslü ifadeler ve rasyonel sayıları tanır ve sayı doğrusunda gösterir kazanımını içeren Ekim ayı matematik dersi kurs değerlendirme sınavını aşağıdan indirebilirsiniz.

8.SINIF

8.Sınıf çarpanlar katlar ve üslü ifadeler konularını içeren ekim ayı DYK değerlendirme sınavına aşağıdan ulaşabilir ve kullanabilirsiniz.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam değerlendirme 1

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın