LGS Hazırlık 8.Sınıf Ders Çalışma Programı

 LGS Hazırlık 8.Sınıf Ders Çalışma Programı

LGS hazırlanan öğrenciler evlerindeki vakitleri daha doğru geçirmek istiyorsa güzel bir program eşliğinde günlük olarak tekrar ve soru çözümü ile LGS’ye daha kolay ve etkili hazırlanabilirler. LGS hazırlanan öğrencilerimiz için haftalık ders çalışma programı örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Programınızda olsun olmasın günlük olarak işlenilen derslerin tekrarı okuldaki konuların daha iyi öğrenilmesini sağlayacağı için size katkı sağlayacaktır.

LGS Hazırlık ÖRNEK 8.Sınıf Ders Çalışma Programı

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 3.7 / 5. Toplam değerlendirme 6

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
  • Alperen ÖZLÜ dedi ki:

    Ben 8. sınıf öğrencisiyim bu sene LGS sınavına giricem ve bence bu program yeterli değil 15 dakika mola çok fazla en fazla 5 olmalıydı (BENCE) ve ilk bir dersin konusunu dinliyosun sonrada testini çözüyosun tamam burada bir sıkıntı yok ama ondan sonra başka bir dersten konu anlatımsız direkt olarak test çözüyosun bence o dersinde konu anlatımı dinlenmeli. Son olarak her güne kitap okuma eklemişsiniz güzel bir şey ama kitap+paragraf bence daha mantıklı olurdu ellerinize sağlık teşekkürler.

    • Mehmet Ali dedi ki:

      Sevgili Alperen, öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Özellikle LGS hazırlık için okul açıldığında çalışmaya başlayanlar için planı oturtmak zordur. Bu yüzden başlangıç açısından bu programı önerebilirim. Orta seviye ve ileri seviye öğrencilerimiz tabii ki kendilerine göre bu programı düzenleyerek soru çözümü saatini artıracaktır.

Bir Yorum Yapın