2020-2021 Matematik Günlük Planlar

 2020-2021 Matematik Günlük Planlar

2020-2021 Matematik Günlük Planları sitemizden takip edebilirsiniz. Hızlı ve kolay indirme seçeneği, haftalık güncellenecek sayfa, yıllık planlarınızla uyumlu günlük planları sitemizden takip edebilirsiniz.

2.DÖNEM GÜNLÜK PLANLAR: 2.döneme ait bütün günlük planları sitemizden takip edebilirsiniz. Google drive üzerinden ister okul tarayıcınızdan isterseniz de evde hızlı indirebilir basit düzeltmelerle kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 2.dönem sınıf sınıf planlar için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 5.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 5.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

6.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 6.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 6.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

7.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 7.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 7.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

8.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 8.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 8.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam değerlendirme 1002

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
 • Esra dedi ki:

  Günlük planlar için çok teşekkürler. Aceba bir hafta önceden gitme durumunuz olabilir mi?

 • editor dedi ki:

  Günlük planları haftalık olarak hazırlıyoruz, önceden hazırlamayı biz de isteriz ama okul yoğunluğundan sürekli yapamıyoruz. ARa ara öne gecebileceğimi düşünüyorum, ama söz veremem. Şimdilik her hafta sonu bir sonraki haftanın planını hazırlayıp paylaşıyorum.

 • ali kumaş dedi ki:

  Hocam merhaba, Elinize sağlık. Günlük planlar gerçekten çok güzel, kısa ve öz.
  6. Sınıf 2 hafta Günlük planı gözükmüyor.
  Teşekkür ederim.

 • HASAN HOCA dedi ki:

  İŞİME ÇOK YARADI, ÇOK FAYDALANDIM ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK HAKKINIZI HELAL EDİN HOCALARIM. TEŞEKKÜRLER…

 • merve dedi ki:

  5. sınıfların son ııkı ünitesinin gunluk planları neden yok?

  • editor dedi ki:

   Merhabalar yazıda belirttiğim gibi bunlar önceki döneme ait. Eğitime ara verildiği için hazırlamamıştım o haftaları.

 • EMRE dedi ki:

  Yeni dönemin planlarını yakın zamanda yükleyecek misiniz?

 • editor dedi ki:

  Müfredatta değişiklik yok, güncelleyeceğim tek yer tarih olacak bu yüzden aynı günlük planları kullanabilirsiniz.

 • Glsn dedi ki:

  Merhaba lise matematik günlük planlar yok mu

Bir Yorum Yapın