Ortaokul Matematik 2.Dönem Zümre Toplantısı ve alınan Kararlar

 Ortaokul Matematik 2.Dönem Zümre Toplantısı ve alınan Kararlar

2.dönem zümre öğretmenler kurulu toplantısı ve alınan kararlar dosyasını arayan öğretmenlerimiz için Ortaokul Matematik 2.Dönem Zümre Toplantısı ve alınan Kararları sitemize ekledik. Aşağıdan dosyayı indirerek kullanabilirsiniz.

İlave gündem maddeleri ekleyebilir veya düzenleyerek kullanabilirsiniz. Yazılı tarihi, alınan bilgiler gibi bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Gündem Maddeleri:

 1. Açılış ve yoklama.
 2. I.Dönem yapılan ünitelendirilmiş yıllık planlara göre, konu-ünite-temaların zamanında işlenip işlenmediğinin, iş takvimi ve çalışma programına uyulup uyulmadığının tespiti.
 3. I.Dönem plana yazılan amaç ve kazanımların gerçekleşme durumunun değerlendirilmesi ve aksaklık varsa yapılacak değişikliklerin belirlenip plana eklenmesi.
 4. I.Dönem uygulanan yöntem, teknik ve etkinliklerdeki isabet ve aksaklıkların tespiti, ilave yöntem, teknik ve etkinliklere gerek olup olmadığı, varsa neler olduğu ve ünitelendirilmiş yıllık plana not edilmesi.
 5. I.Dönem yararlanılan kaynak, araç-gereçlerin seçimindeki uygunluk ve aksaklıkların tespiti.
 6. I.Dönem diğer zümre ve ders öğretmenleri ile yapılması kararlaştırılan işbirliğinin yararlı olup olmadığı, görülen aksaklıkların neler olduğu ve giderilmesi için yapılacak değişikliklerin belirlenmesi.
 7. I.Dönem yapılan yazılı sınavlar sonrası soru analizlerinin yapılması ve öğrencilerin anlamakta güçlük çektiği konuların tespiti, proje görevlerinin, ölçme değerlendirme kriterlerinin görüşülmesi.
 8. Eğitim öğretim yılının ikinci döneminde uygulanacak sınavların ve zamanlarının belirlenmesi.
 9. Programda yer alan Atatürkçülük konuları.
 10. II. Dönem için alınacak tedbirlerin görüşülmesi, Düşünceler.
 11. Kapanış.        

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 4.6 / 5. Toplam değerlendirme 9

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın