Şubat Ayı Kurs Değerlendirme Sınavı

 Şubat Ayı Kurs Değerlendirme Sınavı

Şubat Ayı DYK 5-6-7-8.sınıflar için matematik dersi kurs değerlendirme sınavları sitemizde. DYK kurs sınavlarını aşağıdan indirerek kullanabilirsiniz. Sınav soruları EBA üzerinden alınmıştır.

5.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

6.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

7.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

8.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

Yukarıdaki değerlendirme sınavlarda soru soru kazanımları aşağıdaki analiz programına ekledim. 30 öğrenciliktir. Öğrenci bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

5.SINIF ŞUBAT AYI ANALİZİ: Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

6.SINIF ŞUBAT AYI ANALİZİ: Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

7.Sınıf ŞUBAT AYI ANALİZİ : Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

8.SINIF ŞUBAT AYI ANALİZİ: Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam değerlendirme 7

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın